☰ Projekty unijne

☰ Menu

02-01-2026
HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY GRĘBÓW W 2026 ROKU                  
09-01-2025
Plan ogólny Gminy Grębów wyznacza kierunki rozwoju przestrzennego, uwzględniając potrzeby mieszkańców, ochronę środowiska oraz zrównoważone zagospodarowanie terenu. Dokument...
28-01-2021
AKTUALNE DANE O PROGRAMIE „CZYSTE POWIETRZE” Stan na dzień 31.03.2026r. Liczba złożonych wniosków: 335 Liczba zawartych umów: 277 Przedsięwzięcia zrealizowane (umowy zakończone...

Aktualności i wydarzenia

Ćwiczenia wojskowe

Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych – Dęba informuje, że w okresie od 01.07.2026 r. do 31.07.2026 r. na terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych – Dęba w m. Nowa Dęba i m. Lipa prowadzone będą ćwiczenia i strzelania dzienno – nocne z użyciem ostrej amunicji (dotyczy również dni wolnych i świątecznych).

Nabór wniosków - Stowarzyszenie „Lasowiacka Grupa Działania”

Stowarzyszenie „Lasowiacka Grupa Działania” ogłasza nabór wniosków zakresie: Rozwój zdolności uczniów poza edukacją formalną (Działanie FEPK.08.01w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027 Stowarzyszenia „Lasowiacka Grupa Działania”. W ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet: FEPK.08 Rozwój Lokalny Kierowany Przez Społeczność.

Rada Gminy udzieliła Wójtowi absolutorium i wotum zaufania

22 czerwca 2026 roku odbyła się XXXIII Sesja Rady Gminy Grębów, podczas której radni dokonali podsumowania działalności samorządu oraz wykonania budżetu za 2025 rok. Najważniejszymi decyzjami było jednogłośne udzielenie Wójtowi Gminy Grębów wotum zaufania oraz absolutorium, stanowiących wyraz pozytywnej oceny pracy władz gminy w minionym roku.

Ogólnopolski Trening Pierwszej Pomocy w Wydrzy

20 czerwca, podczas Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych w Wydrzy, przeprowadzono Ogólnopolski Trening Pierwszej Pomocy. Inicjatywa miała na celu popularyzację wiedzy z zakresu ratownictwa oraz przypomnienie podstawowych zasad udzielania pomocy osobom znajdującym się w stanie nagłego zagrożenia zdrowia i życia. Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone przez druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jamnicy.